logo przychodnia2023

 

Zaufało nam ponad 220 000 Pacjentów

 

KWALIFIKACJA DO OPERACYJNEGO LECZENIA RAKA TRZONU MACICY PRZY UŻYCIU ROBOTA CHIRURGICZNEGO

 

Zgodnie z rekomendacjami Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej (ESGO) metodą z wyboru w leczeniu operacyjnym raka endometrium są techniki małoinwazyjne pod postacią laparoskopii i chirurgii robotycznej.

Pacjentki z rozpoznaniem raka endometrium (raka trzonu macicy), objęte powszechnym ubezpieczeniem zdrowotnym, mogą skorzystać z operacji robotycznej w ramach NFZ w Szpitalu Św. Wincentego LUX MED Onkologia.

Operacje robotyczne w porównaniu z chirurgią otwartą wiążą się z m.in. z niższą liczbą powikłań, mniejszymi dolegliwościami bólowymi, lepszym efektem kosmetycznym, a także możliwością szybszego wdrożenia leczenia uzupełniającego (np. radioterapii, chemioterapii).

Do zabiegu można zakwalifikować się w ramach konsultacji odpłatnej w Przychodni Specjalistycznej PFESO przy ul. Mokotowskiej 15 w Warszawie. Konsultacje prowadzi dr n. med. Maciej Olszewski, ginekolog onkolog ze Szpitala Św. Wincentego LUX MED Onkologia, gdzie przeprowadza operacje robotyczne.

Podkreślamy – wizyta kwalifikująca w Przychodni Specjalistycznej PFESO przy ul. Mokotowskiej 15 jest odpłatna, ale w przypadku uzyskania kwalifikacji, dalsze leczenie w LUX MED Onkologia jest finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Zabiegi robotyczne prowadzone są w Szpitalu Św. Wincentego LUX MED Onkologia przez certyfikowany zespół operatorów – specjalistów w dziedzinie ginekologii onkologicznej, na czele z doktorem Maciejem Olszewskim.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach:

Operacje robotyczne raka trzonu macicy w LUX MED Onkologia

Operacje robotyczne w raku trzonu macicy | Dr Maciej Olszewski, ginekolog onkolog LUX MED Onkologia

 

 

 

Aby zapisać się na odpłatną konsultację, prosimy o wypełnienie formularza lub o kontakt telefoniczny pod numerem 22 331 41 40

 

KONTAKT

Nowy adres:
ul. Mokotowska 15
00-640 Warszawa

 

Przychodnia czynna:
od poniedziałku do piątku

w godz. 12:00-20:00

 

Tel. 22 331 41 40
Tel. 22 428 17 61

E-mail: przychodnia@pfeso.edu.pl

Mapka dojazdu

mapkamini