logo przychodnia2023

 

Zaufało nam ponad 220 000 Pacjentów

 

Jakub Półtorzycki

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał w trakcie praktyk odbywanych w placówkach medycznych na terenie Wrocławia i Warszawy. Posiada także wieloletnie doświadczenie w pracy jako trener personalny.


Zajmuje się rehabilitacją oraz sportowym przygotowaniem motorycznym. W pracy gabinetowej zajmuje się pacjentami po świeżo przebytych urazach, ale także borykającymi się z przewlekłymi dolegliwościami w obrębie narządu ruchu: dyskopatiami, zapaleniami ścięgien, czy chorobami zwyrodnieniowymi stawów. Wykorzystuje techniki oparte na anatomii, fizjologii i neurofizjologii: terapię manualną, techniki mięśniowo-powięziowe, manipulacji stawowej, czy ślizgu nerwowego.

Jako pasjonat aktywności i zdrowego trybu życia, terapię manualną łączy z ćwiczeniami i terapią ruchem. Wykonuje testy diagnostyczne i badania funkcjonalne, podczas których ocenia z jakimi czynnościami pacjent ma największy problem i razem z nim ustala plan powrotu do oczekiwanego poziomu sprawności.Jakub Półtorzycki

 

KONTAKT

Nowy adres:
ul. Mokotowska 15
00-640 Warszawa

 

Przychodnia czynna:
od poniedziałku do piątku

w godz. 12:00-20:00

 

Tel. 22 331 41 40
Tel. 22 428 17 61

E-mail: przychodnia@pfeso.edu.pl

Mapka dojazdu

mapkamini