logo-fundacja

Profilaktyka czerniaka i raka skóry

Szanowni Państwo

W trosce o Państwa zdrowie  Polska Fundacja Europejskiej Szkoły Onkologii,w ramach realizacji celów statutowych, serdecznie  zaprasza do skorzystania z bezpłatnej indywidualnej konsultacji w zakresie profilaktyki czerniaka i raka skóry. Badania prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, w dziedzinie dermatologii i chirurgii onkologicznej, przy użyciu dermatoskopu.

Zapisy prosimy dokonywać telefonicznie lub osobiście (powołując się na informację ze strony  internetowej) w rejestracji Przychodni Specjalistycznej Polskiej Fundacji Europejskiej  Szkoły Onkologii.

Nowy adres:
ul. Mokotowska 15