logo przychodnia2023

 

Zaufało nam ponad 220 000 Pacjentów

 

Jak to działa

Jak działają telekonsultacje w PFESO

Szanowny Pacjencie,

Wychodząc naprzeciw potrzebom ograniczania osobistego kontaktu, od maja 2020r zostały uruchomione w Przychodni Specjalistycznej PFESO, telekonsultacje do wybranych specjalistów.

 

Poniżej opis, jak działają telekonsultacje w PFESO

 

  1. Proszę zgłosić zapotrzebowanie na telekonsultację za pomocą formularza lub telefonicznie, pod numerem 22 331 41 40
  2. Opłacić wizytę za pomocą płatności elektronicznej, korzystając z formularza. Nie martw się, do czasu odbycia konsultacji telefonicznej, zawsze będziesz mógł poprosić o zwrot uiszczonej płatności
  3. Proszę poczekać na kontakt telefoniczny Rejestracji PFESO. Podczas rozmowy telefonicznej  zostanie ustalony termin telekonsultacji, oraz sposób przekazania wyników badań.
  4. W dniu konsultacji, około godziny przed rozmową z lekarzem, Rejstracja PFESO telefonicznie, przypomni o telekonsultacji, zostanie wystawiony paragon lub faktura, oraz zostaniecie poproszeni Państwo o zapłatę za pomocą płatności elektronicznej (o ile nie została dokonana już na początku).
  5. Lekarz zgodnie z harmogoramem telekosultacji, zadzwoni do Państwa i przeprowadzi telekonsultację. Rozmowa będzie nagrywana. Lekarz będzie miał do dyspozycji wszelkie dokumenty i badania, które wcześniej były wysłane. W trakcje rozmowy może być wystawiona e-recepta (kod do recepty otrzymasz podczas rozmowy telefonicznej), e-zla lub inny dokument.
  6. Po telekosultacji z Lekarzem, można poprosić Rejestrację PFESO o przesłanie wszelkich dokumentów wystawionych przez lekarza. Dokumenty mogą być wysłane na wskazany adres e-mail lub tradycyjną pocztą.
  7. No końcu, zachęcamy do wypełniania ankiety i wyrażenia swojej opinii, odnośnie telekonsultacji i obsługi.
  8. Dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do korzystania z telekonsultacji.

 

KONTAKT

Nowy adres:
ul. Mokotowska 15
00-640 Warszawa

 

Przychodnia czynna:
od poniedziałku do piątku

w godz. 12:00-20:00

 

Tel. 22 331 41 40
Tel. 22 428 17 61

E-mail: przychodnia@pfeso.edu.pl

Mapka dojazdu

mapkamini