logo-przychodnia

Zaufało nam ponad 220 000 Pacjentów

Warszawa, dnia 22.08.2021 r.

KWALIFIKACJA DO BEZPŁATNEGO  PROGRAMU OPERACYJNEGO LECZENIA RAKA TRZONU MACICY I SZYJKI MACICY PRZY UŻYCIU ROBOTA da Vinci

Szanowni Państwo,

z satysfakcją i przyjemnością pragnę poinformować o podjętej współpracy Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii (PFESO) ze Szpitalem na Klinach w Krakowie.

Celem współpracy jest udostępnienie – możliwie szerokiej grupie pacjentek, dotkniętych rakiem trzonu lub szyjki macicy – wiedzy na temat możliwości skorzystania z bezpłatnych zabiegów, tj. chirurgii małoinwazyjnej, wykonywanych przy użyciu robota da Vinci.

Zabiegi prowadzone są w Szpitalu Klinicznym na Klinach w Krakowie przez certyfikowany zespół operatorów – specjalistów w dziedzinie ginekologii onkologicznej.

Oba, ww. podmioty medyczne postanowiły nawiązać współpracę – w zakres której wchodzą: diagnostyka oraz konsultacja kwalifikująca, dotycząca możliwości wzięcia udziału w oferowanym- bezpłatnym programie operacji – a która to odbywać się będzie również w Przychodni Specjalistycznej PFESO, znajdującej się w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 15.

Odpłatne konsultacje kwalifikujące i ewentualna diagnostyka uzupełniająca prowadzone są przez certyfikowanego operatora robota da Vinci, dr. n. med. Macieja Olszewskiego.

Jestem przekonany, że taka forma proponowanej konsultacji ułatwi wielu pacjentkom z Warszawy i najbliższych okolic – dostęp do nowoczesnej formy leczenia nowotworów raka trzonu macicy i raka szyjki macicy.

Więcej informacji dotyczących zarówno proponowanej metody leczenia, jak i sposobu skorzystania z konsultacji kwalifikacyjnej w PFESO znajdą Państwo na stronach:

Aby zapisać się na odpłatna konsultację, prosimy o wypełnienie formularza lub o kontakt telefoniczny pod numerem 22 331 41 40

Dr n. med. Wiesław Różycki-Gerlach

Prezes Zarządu