logo-fundacja

Organizowanie i wspieranie innych form szkolenia lekarzy i pielęgniarek

Równie istotnym zadaniem  było i jest dla Fundacji finansowe wspieranie indywidualnego uczestnictwa lekarzy i średniego personelu medycznego w szkoleniach i zjazdach onkologicznych odbywających się za granicą  lub na terenie Polski. Z indywidualnych  dotacji Fundacji skorzystało ok. 200  osób,  zwłaszcza specjalistów z Centrum Onkologii w Warszawie. Dofinansowanie w różnych formach i zakresie (koszty uczestnictwa, zakwaterowania, opłaty za przeloty) dotyczyło głównie  lekarzy onkologów, ale również pielęgniarek (podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych związanych z wymaganiami Unii Europejskiej) oraz  techników medycznych. W latach 1990-2009 łączne wydatki na organizacje szkoleń i sponsorowanie indywidualnego uczestnictwa wyniosły ponad 1,3 mln zł.

KONTAKT Z FUNDACJĄ

Adres: